Suites Com Vista Para O Mar - Recanto Yanah
Suites Com Vista Para O Mar - Recanto Yanah Paraty van 16 m² bieden de nabijheid van een aantal toeristische attracties, zoals de Cachoeira do Tobogã, gelegen op op circa 3 km afstand. Het appartement biedt een prachtig uitzicht over de zee vanaf een uitgebreid balkon.
Het 1-slaapkamer appartement is op ongeveer 10 minuten rijden naar het strand Jabaquara geplaatst. De accommodatie ligt op ongeveer 4 km van het Museu Forte Defensor Perpétuo.
Suites Com Vista Para O Mar - Recanto Yanah bieden 1 badkamer. Er is ook een bidet, een apart toilet en een douche.
Het appartement heeft zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met een broodrooster, een oven en keukengerei.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Patio
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Suites Com Vista Para O Mar - Recanto Yanah?
Gasten van Suites Com Vista Para O Mar - Recanto Yanah kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Cachoeira do Tobogã, op circa 3 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Museu Forte Defensor Perpétuo (4 km) en het strand Jabaquara (3,1 km). - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Suites Com Vista Para O Mar - Recanto Yanah?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Suites Com Vista Para O Mar - Recanto Yanah verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Suites Com Vista Para O Mar - Recanto Yanah?
Suites Com Vista Para O Mar - Recanto Yanah bestaat uit 16 vierkante meters. - ❓
Heeft dit appartement een balkon of terras?
Ja, gasten vinden een uitgebreid balkon in dit appartement.